Oferta dla dzieci

 

R

Dzieci od 5 roku do 10 roku życia.

Treningi dostosowane do wieku i umiejętności dziecka z wykorzystaniem sprzętu niebędącego obciążeniem dla najmłodszych graczy. Sprawia to, że już po kilkunastu treningach dzieci zaczynają ze sobą rywalizować, co zwiększa satysfakcję z zajęć oraz motywację do ćwiczeń.

R

10 Plus

Zajęcia odbywają się na pełnowymiarowych kortach. Treningi organizowane są w grupach 4-6 osobowych.Nasza metodyka oparta jest o rywalizację i różnorodne gry. Przyczynia się to do zwiększonego poziomu motywacji oraz przyjemności czerpanej z treningów. Zajęcia w dużej mierze polegają na nauce oraz doskonaleniu wszystkich uderzeń tenisowych w sytuacjach meczowych. Dzięki temu, dzieci poza dobrymi nawykami technicznymi uczą się także wykorzystać technikę do zwiększenia skuteczności swoich zagrań.

Oferta dla dorosłych

 

 

Zajęcia indywidualne

proponujemy również zajęcia indywidualne na każdym poziome zaawansowania i dla każdej kategorii wiekowej. Podczas zajęć „jeden na jeden” uczestnik czuje, że każda minuta treningu zostaje poświęcona tylko jemu. Na zajęciach tych nie tylko nauczamy i doskonalimy, ale występujemy także w roli sparingpartnerów.

Zajęcia grupowe

Zajęcia grupowe są dostosowane do wieku oraz poziomu zaawansowania

Cennik